Inca IUWA-300N ADSL Modem Driver İndir

Inca IUWA-300N ADSL Modem Driver

Inca IUWA-300N ADSL Modem Driver.

Driver Kurulumu: Driver dosyasını tamamen indiriniz. İndirme işlemini yarıda kesmeyiniz, sayfayı kapatmayınız ve durdurmayız. İndirme işlemini tamamen bittiğinde cihazınızı takınız, kablo bağlantıların tam olup, olmadığını kontrol ediniz.

Bu işlemlerden sonra kurulum veya uygulama için indirmiş olduğunuz driver dosyasını bilgisayarınızda tanıtma işlemi için uygulayınız.

Driver kurulum için işletim sisteminin uyumlu olması önemlidir. Lütfen işletim sisteminizin uyumlu olup olmadığını sayfadan kontrol ediniz.

Driver Yardım

İndirmiş olduğunuz driver dosyası virüs programlarından geçirilmektedir. Ayrıca virüs ve diğer zararlı yazılım koruma programı ile sizinde taratmanızı tavsiye ediyoruz. Tüm driver dosyası üretici tarafından orijinal sunulduğu şekilde site içerisinde indirilmeye hazırlanmıştır.

İndirmiş olduğunuz driver dosyasını üretici firmanın sunucusundan, kendi sunucumuzdan veya indirme kolaylığı için alternatif diğer indirme kaynaklarımızdan sizlerin indirmesine sunulmaktadır. Bu şekilde kontrollü ve güvenli bir driver indirme işlemi yapmış olursunuz.

Driver kurulum veya tanıtma sırasında sorun yaşayan ziyaretçiler site altında bulunan yorumlar alanında bizlere sürekli olarak ulaşabilirler. Sorunuz site kullanıcıları ya da editörler tarafından incelenerek yanıtı aynı sayfada verilecektir.

Inca IUWA-300N ADSL Modem

Sorunuzu sorarken lütfen detayları bildirmeyi unutmayınız. İşletim sistemi, hata detayı, hangi aşamada sorunla karşılaştığınızı bildirmeniz durumunda sorunuza cevap verilecektir. Detay bildirilmeyen sorularda sizlere detayları hakkında başka sorular yönetebiliriz, bu şekilde zaman kaybına yol açarak işleminizin gecikmesine neden olacaktır. Sorununuz detayını yazmayı unutmayınız. Bizlere driver ile alakalı olan tüm sorularınızı çekinmeden iletebilirsiniz. Sizlere yardımcı olmak isteriz.

İşletim Sistemi: Windows 7, Windows 8, Windows 10, Windows 11

Boyut: 35.3 Mb.
Üretici: Inca
Dil: İngilizce

Inca IUWA-300N ADSL Modem Driver İndir

Yorum ya da Yardım İsteği için Yazabilirsiniz

Kullanıcılara ya da editörlere soru sorabilir, bilgi paylaşımında bulunabilirsiniz. Sorunuzun anlaşılabilir olması için sorunuzu detaylandırmayı unutmayınız.

20 Yorum ya da Yardım İsteği

 1. Çınar Çilli

  Merhaba benim bilgisayarımda adaptörün kablosunu USB bölümüne bağlıyorum. Sürücü gözükmüyor lütfen yardım edebilir misiniz?

  1. Editör (Site Editörü)

   Sayın Çınar Bey,

   Farklı bit girişle deneyiniz. Girişte sorun olabilir. Farklı bir girişe taktığınızda halen yeni donanım bulundu uyarısı gelmiyorsa teknik bir sorun var demektir. Cihazın çalıştığına emin olunuz.

 2. Berk

  Modem maalesef Windows 10 uyumlu driver’ı olmadığı için bir süre sonra 10’da ağ bağdaştırıcısı sorunu veriyor.

 3. hüseyin

  cd yi atmıştım şimdide ihtiyacım oldu başka bir pc de, Windows için verilen dosyayı indirdim ancak dosyayı açtığımda (bu dosyanın bu eylemi gerçekleştire bilmesi için ilişkilendirildiği bir uygulama yok) diyor ayriyeten bir uygulamamı indirmem gerekiyor eğer indirmem gerekiyorsa uygulamanın linkini atarmısınız

  1. Editör (Site Editörü)

   Sayın Hüseyin Bey,

   Cihazı çalıştırmak için ayrıca bir dosyaya ihtiyaç yoktur. Cihazınızı bilgisayar algılamamış olabilir. Bilgisayarınızda donanımlar menüsünden algılayıp almamadığını kontrol ederek tekrar deneyiniz.

 4. Atakan

  Çok teşekkür ederim çok yararlı bir yazı :)

  1. Editör (Site Editörü)

   Sayın Atakan Bey,

   Siteyi kullanarak bilgilendirme yaptığınız için bizde teşekkür ederiz. Sorunuz olduğundan lütfen çekinmeden iletiniz.

 5. levent düz

  Telefon da kullanabilirmiyiz

  1. Editör (Site Editörü)

   Sayın Levent Bey,

   Ürün çalıştığı ve internet bağlantısı olduğunda telefon için internet bağlantısı alabiliyorsunuz. Ürünün çalıştırma ve diğer ayarlamalar için bilgisayar kullanmanız gerekli. Burada bulunan driver içeriği Windows işletim sistemi içindir.

   Yani bilgisayarınızda internet bağlantısını ayarlamaları yaparak bağlantınız cihaza geldiği andan itibaren bilgisayarınız açık olmasa dahi cep telefonuz da veya wireless özelliği olan tüm cihazlarda kullanabilirsiniz.

   1. yaşar

    bu aletin özelliklerinde aldığı interneti başka cihazlar için paylaşımı varmı

    1. Editör (Site Editörü)

     Wireless özelliğini diyorsunuz. Aletin wireless özelliği vardır.

     1. yaşar

      kardeş warles özeligini aktif edemedim bi şifre istiyor pın kodu yazan kodu giriyorum kabul etmiyor kutusunuda atmışdım kitapçıkdamı yazıyor nerede yazıyorsa bilemedik siz bu işi çözdünüzmü

      1. Editör (Site Editörü)

       Sayın Yaşar Bey,

       Alta nerede yazdığının cevabını verdik. Yine sorun yaşarsanız lütfen çekinmeden iletiniz.

     2. yaşar

      wifi parolası istiyor ben internti paylaşmayı buldum lakin parola istiyor parola ne nereden bulabiliriz

      1. Editör (Site Editörü)

       Sayın Yaşar Bey,

       Bu durumun cihaz ile alakası yok. Bu sebepten dolayı kitapçılığı ile alakalı bir durumda değil.

       Sizde bulunan ve bağlanmak istediğiniz wireless şifresi ne ise onu yazacaksınız. Pin dediği o, wireless şifresi ise siz belirlemediyseniz cihazın arkasında yazar pin yazan yere wireless şifresini girin. Yine sorun yaşarsanız lütfen çekinmeden iletiniz.

 6. İsa Kozan

  linux kurucam bilgisayarıma diğer inca modelinde gözüküyor ama bunda varmı acaba linux driver

  1. Editör (Site Editörü)

   Sayın İsa Kozan, Bu model ürün için üretici firma tarafından sadece Windows driver sunulmaktadır. Linux için driver sunulmamamıştır. Eğer yapımcı tarafından bu model için linux driver sunulursa size buradan bildireceğiz. Şu an için ne yazık ki Inca IUWA-300N modeline uyumlu linux driverı yok. Takipte olduğumuzu bilmenizi isteriz.

   1. Editör (Site Editörü)

    Sayın İsa Kozan,

    Linux ve Mac için driver içeriğini sunulmuştur. Sizin ve diğer ziyaretçilerimizin bilgisine sunarız. Sayfa içerisinde yer alan 1. indirme seçeneğini Windows işletim sistemi kullanıcıları için, 2. indirme seçeneği Linux işletim sistemi kullanıcıları, 3. indirme ise Mac işletim sistemi kullanıcıları içindir.

    Ayrıca Windows işletim sistemi olan driver içeriğinde Inca IUWA-300N Adsl Modem için detaylı olarak Türkçe kullanım kılavuzu bulunmaktadır. Kullanım kılavuzu ile ürünün kullanımı hakkında detaylı bilgi sahibi olabilirsiniz.

 7. Mk

  Bende kurdum bazen çalışıyor bazende çalışmıyor.

  1. Editör (Site Editörü)

   Sayın ziyaretçimiz anladığımız kadarı ile driver doğru bir şekilde kuruluyor ama cihazınız bazen çalışıyor, bazen çalışmıyor. Bu durumda cihazınız ile bilgisayar bağlantınızı kontrol etmenizi öneririm.