Samsung Galaxy S6 Edge USB Driver İndir

Samsung Galaxy S6 Edge USB Driver

Samsung Galaxy S6 Edge USB Driver.

Driver Kurulumu: Driver dosyasını tamamen indiriniz. İndirme işlemini yarıda kesmeyiniz, sayfayı kapatmayınız ve durdurmayız. İndirme işlemini tamamen bittiğinde cihazınızı takınız, kablo bağlantılarının tam olup, olmadığını kontrol ediniz.

Bu işlemlerden sonra kurulum veya uygulama için indirmiş olduğunuz driver dosyasını bilgisayarınızda tanıtma işlemi için uygulayınız. Driver kurulum için işletim sisteminin uyumlu olması önemlidir. Lütfen işletim sisteminizin uyumlu olup olmadığını sayfadan kontrol ediniz.

İndirmiş olduğunuz driver dosyası virüs programlarından taratılarak site içerisinde sunulmaktadır. Sizin ayrıca virüs ve diğer zararlı yazılım koruma programı ile driver dosyasını taratmanızı da önermekteyiz.

Sayfa içerisinde bulunan driver dosyası üretici tarafından sunulmuş olan orijinal driver dosyasıdır.

İndirmiş olduğunuz driver dosyasını üretici firmanın sunucusundan, kendi sunucumuzdan veya indirme kolaylığı için alternatif indirme kaynaklarımızdan yararlanırız. Site içerisinde bulunu tüm driver dosyaları tarafımızdan kontrol edilmekte olup başka bir siteye kesinlikle yönlendirilmemektedir.

Bu sebepten dolayı indirmiş olduğunuz driver dosyası daha kolay inerken ve güvenli bir indirme işlemi yapmış olursunuz. Driver kurulum veya tanıtma sırasında herhangi bir sorun yaşarsanız site altında bulunan yorumlar alanında bizlere sürekli sorunlarınızı sorabilirsiniz. Soru ya da sorularınız aygıtı kullanan kullanıcılar ya da editörler tarafından incelenerek yanıtı tekrar buradan sizlere verilecektir.

Lütfen yaşadığınız sorunu yazarken detayları bildirmeyi unutmayınız. İşletim sisteminizi, nerede tam olarak sorun yaşadığınızı, hatanın ne olduğunu detayları ile birlikte bildiriniz.

Samsung Galaxy S6 Edge

Detay bildirilmeyen sorunlarda sizlere detayları hakkında başka sorular yönetebiliriz, bu da sizin için zaman kaybına yol açarak, işleminizin gecikmesine neden olacaktır. Detayları bildirmeyi unutmayınız!

İşletim Sistemi: Windows 7, Windows 8, Windows 10, Windows 11

Boyut: 15.3 MB
Üretici: Samsung
Dil: İngilizce

Samsung Galaxy S6 Edge USB Driver İndir

Yorum ya da Yardım İsteği için Yazabilirsiniz

Kullanıcılara ya da editörlere soru sorabilir, bilgi paylaşımında bulunabilirsiniz. Sorunuzun anlaşılabilir olması için sorunuzu detaylandırmayı unutmayınız.

4 Yorum ya da Yardım İsteği

 1. garip 24 Ağustos 2018

  s6 edge telefonum usb kablosunu görmüyor fotograf aktarma bilgisayara olmuyor

  1. Editör (Site Editörü)24 Ağustos 2018

   Sayın Garip Bey,

   Bilgisayarınızın USB girişinde veya telefonunuzun USB girişinde bir sıkıntı olabilir mi? Driver güncel sorunsuz çalışıyor! Girişleri kontrol etmenizi öneririz, teknik bir sorun olma ihtimali yüksek.

 2. Erdem 20 Kasım 2017

  ben telefonu rootlamak istedim tam rootlayacaktım işlem bitiyordu telefonum galaxy s6 ekranında kaldı ve şarj alıyor yanlız odinle telefonuma bağlanamıyorum yardımcı olabilirseniz çok iyi olur

  1. Editör (Site Editörü)20 Kasım 2017

   Sayın Erdem Bey,

   Cep telefonu root işlemleri telefonu görmediğimiz için buradan verilen bilgiler yanlış olabilir size tavsiyemiz teknik servis ile iletişime geçmeniz daha doğru bir yol olacaktır.