Samsung Kies 3 (Android OS 4.3 veya Üstü) İndir

Samsung Kies 3 (Android OS 4.3 veya Üstü)

Cep telefonunuz ve bilgisayarınızla bağlantı yapabilmeniz için geliştirilen Samsung Kies3 driver yazılımını sayfa içerisinde sorunsuz bir şekilde indirerek cep telefonunuzu bilgisayara bağlayabilirsiniz.

Samsung Kies ve Samsung Kies3 arasında fark ise merak edenler için belirtelim. Samsung Kies ilk olarak çıkan versiyonudur, Samsung Kies3 ise bir sonra ki çıkan versiyonu burada ki asıl önemli fark ise Samsung Kies3 desteklediği modeller Android OS 4.3 veya üstü modeller içindir. Eğer Android OS 4.3 veya üstü model kullanıyorsanız siz Kies’i değil Kies3 indirmeniz gereklidir.

Driver Kurulumu: Driver dosyasını tamamen indiriniz. İndirdiğiniz dosya direk olarak kurulum şekilde çıkacaktır. Kurulumu yapınız ve sonlandırınız. Artık bilgisayarınıza cep telefonunuzu bağlayabilirsiniz.

İndirmiş olduğunuz driver dosyası virüs programlarından geçirilmektedir. Ayrıca virüs ve diğer zararlı yazılım koruma programı ile sizinde taratmanızı tavsiye ediyoruz. Tüm driver dosyası üretici tarafından orijinal sunulduğu şekilde site içerisinde indirilmeye hazırlanmıştır.

İndirmiş olduğunuz driver dosyasını üretici firmanın sunucusundan, kendi sunucumuzdan veya indirme kolaylığı için alternatif diğer indirme kaynaklarımızdan sizlerin indirmesine sunulmaktadır. Bu şekilde kontrollü ve güvenli bir driver indirme işlemi yapmış olursunuz.

Driver kurulum veya tanıtma sırasında sorun yaşayan ziyaretçiler site altında bulunan yorumlar alanında bizlere sürekli olarak ulaşabilirler. Sorunuz site kullanıcıları ya da editörler tarafından incelenerek yanıtı aynı sayfada verilecektir.

Sorunuzu sorarken lütfen detayları bildirmeyi unutmayınız. İşletim sistemi, hata detayı, hangi aşamada sorunla karşılaştığınızı bildirmeniz durumunda sorunuza cevap verilecektir. Detay bildirilmeyen sorularda sizlere detayları hakkında başka sorular yönetebiliriz, bu şekilde zaman kaybına yol açarak işleminizin gecikmesine neden olacaktır.

Sorununuz detayını yazmayı unutmayınız. Bizlere driver ile alakalı olan tüm sorularınızı çekinmeden iletebilirsiniz. Sizlere yardımcı olmak isteriz.

İşletim Sistemi: Windows 95, Windows 98, Windows 2000, Windows ME, Windows XP, Windows Vista, Windows 7, Windows 8, Windows 10, Windows 11

Boyut: 42 MB
Üretici: Samsung
Dil: Türkçe

Samsung Kies3 (Android OS 4.3 veya Üstü) İndir

Yorum ya da Yardım İsteği için Yazabilirsiniz

Kullanıcılara ya da editörlere soru sorabilir, bilgi paylaşımında bulunabilirsiniz. Sorunuzun anlaşılabilir olması için sorunuzu detaylandırmayı unutmayınız.

2 Yorum ya da Yardım İsteği

 1. Tekin Öcal 17 Ekim 2021

  Merhaba Kies 3 de yedeklerime ulaşabilmek için cihazı bağlandığımızda smart sivc e yönlendiriyor. Mobil ile bağlanmıyor. Bu uygulamadaki yedekleri Samsung cihaza nasıl aktarabilirim. Ocalt @ hotmail bu maile bilgi yazabilir misiniz?

  1. Editör (Site Editörü)17 Ekim 2021

   Sayın Tekin Bey,

   Kies 3 sorunsuz kurduğunuz anlaşılıyor. Sitede sadece driver ve kurulum hakkında bilgi sahibiyiz. Yazmış olduğunuz soru driver ile alakalı değildir.