Samsung ML-2165 Mono Laser Yazıcı Driver İndir

Samsung ML-2165 Mono Laser Yazıcı Driver

Samsung ML-2165 mono laser yazıcı kullanıcıları için Windows uyumlu driver dosyasını içerir.

Driver Kurulumu: Driverı indiriniz. Kurulum için exe dosyasını çalıştırınız. Zaten indirdiğiniz tek exe dosyası olacaktır. O dosyayı çalıştıracaksınız. Yönergeleri takip ediniz ve kurulumu tamamen bitiriniz.

Bitirme işleminden sonra yazıcınız aktif olacaktır. Driver kurmuş olduğunuz bilgisayarda yazıcıyı artık kullanabilirsiniz. Başka bir bilgisayarda yazıcıyı kullanmanız gerekirse bu driver tekrar o bilgisayara da kurmalısınız.

İndirmiş olduğunuz driver dosyası virüs programlarından geçilerek sizlerin indirmelerine sunulmaktadır. Sayfa içerisinde bulunan tüm driver dosyasının güvenliği sağlanmaktadır. Ayrıca virüs ve diğer zararlı yazılım koruma programı ile taratmanızı da tavsiye ediyoruz.

Driver Yardım

Tüm driver dosyası üretici tarafından orijinal sunulduğu şekilde yer almaktadır. İndirmiş olduğunuz driver dosyasını üretici firmanın sunucusundan veya kendi sunucumuzdan, kaynaklarımızdan yararlanarak sizlere sunarız.

Kurulum sırasında sorun ile karşılaşırsanız ya da anlamadığınız bir işlem olursa bizlere yorumlar alanından daima ulaşabilirsiniz.

Bildiriminiz ulaştığında soru ya da sorunlarınız site kullanıcıları veya editörler tarafından size cevabı verilecektir. Driver ile alakalı olan her türlü sorularınızı bizlere çekinmeden yazabilirsiniz.

Samsung ML-2165 Mono Laser Yazıcı

Sorularınızı yönetirken detayları bildirmeyi lütfen unutmayınız. Bazı ziyaretçilerimiz soruları detaylı olarak bildirmediğinden veya çok kısa bildirim yaptığından dolayı editörler tarafından soru veya sorun tam olarak anlaşılmamaktadır. Soru veya sorularınızın detaylarını bildiğimizde sizlere daha hızlı yardımcı olabiliriz.

İşletim Sistemi: Windows 7, Windows 8, Windows 10, Windows 11

Boyut: 36.5 MB
Driver Dosya Adı: ML-2160_Series_WIN_SPL_V3.13.12.02.35_CDV1.26.exe
Üretici: Samsung
Dil: Türkçe

Samsung ML-2165 Mono Laser Yazıcı Driver İndir

Yorum ya da Yardım İsteği için Yazabilirsiniz

Kullanıcılara ya da editörlere soru sorabilir, bilgi paylaşımında bulunabilirsiniz. Sorunuzun anlaşılabilir olması için sorunuzu detaylandırmayı unutmayınız.

15 Yorum ya da Yardım İsteği

 1. müslüm şahin 5 Aralık 2019

  merhaba bende 2165 var iphoneden nasıl bağlanabilirim.

  1. Editör (Site Editörü)5 Aralık 2019

   Sayın Müslüm ŞAHİN;

   Samsung 2165 serisinde WİFİ özelliği var. Buradan bağlanarak iphone cep telefonunuzdan çıktı alabiliyorsunuz.

 2. Yakup 6 Haziran 2019

  Merhaba Driver yükledim yalnız yazıcıyı tanımlayamadım

  1. Editör (Site Editörü)8 Haziran 2019

   Sayın Yakup Bey,

   Sorunuz tam olarak anlaşılmamıştır. Bağlantıları kontrol ediniz sorun çözülmez ise tekrar yazabilirsiniz.

 3. Salih 19 Ekim 2017

  yazıcı durmadan basım yapıyor

  1. Editör (Site Editörü)19 Ekim 2017

   Sayın Salih Bey,

   Bu hata birçok nedenden kaynaklanabilmektedir. Özellikle ağ kullanıcıları bu sorunla sıklıkla karşılaşırlar. Mevcut olan driver kurulumunu tamamen kaldırınız (yanlış ve hatalı ayarlamaları da beraberinde silecektir) ve tekrar driver kurulumu yaparak basit bir şekilde çözebilirsiniz.

 4. fatih 19 Eylül 2017

  exe yi çalıştırmak için şifre istiyor. ne şifresi yazacağım, yardımcı olurmusunuz

  1. Editör (Site Editörü)19 Eylül 2017

   Sayın Fatih Bey,

   Exe dosyasında şifre istemez. Driver tam olarak indirerek direk kurulumu başlatınız şifresizdir.

 5. mehmet 17 Temmuz 2017

  yükledim ama bilgisayar yazıcıyı bulamıyor yardımcı olur musunuz ?

  1. Editör (Site Editörü)17 Temmuz 2017

   Sayın Mehmet Bey, driver yükleme yaptığınız halde yine de bilgisayarınız yazıcıyı görmüyorsa bağlantılarda sorun var demektir. Masaüstünde bulunan bilgisayarım simgesinde fare ile sağa tıklayarak “Özellikler” menüsüne gidiniz.

   Özellikler menüsüne tıkladıktan sonra çıkan “Aygıt Yöneticisi” menüsüne tıklayarak yazıcınızın bu listede olup olmadığını kontrol ediniz. Eğer listede yoksa yazıcınızı bilgisayarınız görmüyor demektir bağlantıları kontrol ediniz. Listede yazıcınız çıkıyor ve yazcınızın yanında ünlem ya da soru işareti var ise yazıcı driverını yanlış kurmuşunuz demektedir. Bu durumda da sayfamızda bulunan işletim sistemi ile sizde bulunan işletim sistemi aynı mı kontrol etmenizi öneririm.

  2. ismet 24 Aralık 2019

   samsung laser prınter ml-2165 yazıcı ekle olacaktır.

 6. EKBER KOCAAKÇA 30 Haziran 2017

  SAMSUNG YAZICI KURULUMU YAPMAK İSTİYORUM ML2165 W YAZICI

  1. Editör (Site Editörü)1 Temmuz 2017

   Sayın EKBER KOCAAKÇA, anladığım kadarıyla siz uyumlu olup olmadığını soruyorsunuz. Samsung ML-2165 modeli ile ML2165 W uyumludur. İşletim sistemide sayfada yazıldığı şekildedir. Driver indirerek bilgisayarınıza kurunuz yazıcınızı tanıyacaktır.

   Herhangi bir sorunlar karşılaştığınızda ya da başka sorunuz olursa lütfen çekinmeden ilettiniz. Size yardımcı olacağımızı bilmenizi isteriz.

 7. suzi pekmez 17 Eylül 2016

  merhaba ben bu driverı kurarken lütfen bağlantılarınızı kontrol ediniz hatası alıyorum bağlantılarda da bir sorun yok gibi neden olabilir ?

  1. Editör (Site Editörü)17 Eylül 2016

   Sayın Suzi Bey,

   Yazıcınızın kablosunu bilgisayarınızdan çıkarıp takarken yeni yazıcı bağlantısı bulundu veya yeni donanım bulundu uyarısı alıyor musunuz ?

   Eğer alımıyorsanız muhtemelen bağlantı kablosunda temassızlık var. Teknik servisten yeni bir bağlantı kablosu almanız gerekli.