Samsung SCX-4300 Yazıcı Driver İndir

Samsung SCX-4300 Yazıcı Driver

Samsung SCX-4300 marka yazıcınızı bilgisayarınızda nasıl kuracağınız hakkında resimli olarak driver kurulumunu sizlere vereceğiz.

Driver Kurulumu: İlk olarak alt tarafta yer alan uyumlu işletim sistemi alanında işletim sisteminizi uyumlu olup olmadığını kontrol ediniz ve driver dosyasını tamamen indiriniz.

Kurulum sırasında cihazın takılı olduğunu, normal şekilde elektrik aksamı ve diğer kabloların doğru bir şekilde takılı olduğunu, driver dosyasının tamamen indirdiğinize emin olunuz.

İlk kurulumda driver kurmanız için kurulum dosyasını C:\Temp\SCX-4300_Print olarak atacağını size soracaktır. Buraya kurulum dosyasını atarak driver kurulum başlayacaktır.

Onaylayarak driver kuruluma devam ediniz.

Samsung SCX-4300 Yazıcı Driver Kurulumu 1

Samsung SCX-4300 Yazıcı Driver Dosyaları Yükleniyor Ekranı

Bu ekrandan sonra kurulum için gerekli dosyaları atarak ana driver kurulumu sayfasına geçeceksiniz. Yazıcınız eğer takmadıysanız lütfen takının ve devam ediniz. Ana kurulum ekranında dil seçimi ile karşılaşacaksınız. Türkçe dil seçimini seçerek veya diğer istediğiniz dili seçerek kuruluma devam ediniz. Anlatım Türkçe dils seçinde devame edecektir.

Samsung SCX 4300 Yazıcı Driver Kurulumu Dil Seçimi

Samsung SCX-4300 Yazıcı Takılı Değil Uyarı Ekranı

Diğer kurulum ekranında ise tipik ve özel alanları göreceksiniz. Tipik kurulum ekranında yardımcı programları ve driver dosyasını kurarken özel seçiminde ise kurulumu özelleştirebilirsiniz. Bu ekrandan sonra ise yazıcınız takılı ise kuruluma yaparak kurulumu sonlandıracaksınız.

Samsung SCX-4300 Yazıcı

Eğer yazıcı takınız hatası alırsanız yazıcınızın bağlantısını kontrol etmelisiniz. Samsung SCX-4300 için driver kurulumu bu kadar. Yazıcınızı kullanmaya başlayabilirsiniz.

1. İndirme Seçeneği (Resimli Anlatım 1. İndirme Seçeği İçindir.)

İşletim Sistemi: Windows XP, Windows Vista, Windows Server 2003, Windows Server 2008

Boyut: 53.1 MB
Üretici: Samsung
Dil: İngilizce

Samsung SCX-4300 Yazıcı Driver 1 İndir


2. İndirme Seçeneği (SamsungUniversalPrintDriver3.exe)

İşletim Sistemi: Windows 7, Windows 8, Windows 10, Windows 11

Boyut: 23.5 MB
Üretici: Samsung
Dil: İngilizce

Samsung SCX-4300 Yazıcı Driver 2 İndir

Yorum ya da Yardım İsteği için Yazabilirsiniz

Kullanıcılara ya da editörlere soru sorabilir, bilgi paylaşımında bulunabilirsiniz. Sorunuzun anlaşılabilir olması için sorunuzu detaylandırmayı unutmayınız.

7 Yorum ya da Yardım İsteği

 1. 717192@meb.k12.tr 20 Mart 2018

  Bendeki samsung SCX 4300 un resim taramasında sorun yaşıyorum.Taradığım resimlerin formatında değişiklik yapamıyorum.

  1. Editör (Site Editörü)21 Mart 2018

   Sayın Ziyaretçimiz,

   Cihazınızda taratma işlemi yaptıktan sonra resim formatı değiştirme, boyut değiştirme ve diğer resim işlemleriniz için size alternatif resim programı kullanmanızı tavsiye ederiz. Tarayıcılar için resim programları önerileri için “Tarayıcılar İçin Alternatif Resim Programı Önerileri” sayfasına giderek detaylı bilgi sahibi olabilirsiniz. Sayfada önerilen programlar sizde bulunan Samsung SCX-4300 modeli ile uyumlu olarak çalışmaktadır.

 2. ahmet 8 Ocak 2018

  merhaba. Windows 10 için programı indirdim. yüklemeye açlıştım ancak yazıcı pc’ye bağlı olmasına rağmen bağlantıyı kontrol edin uyarısı alıyorum ve yükleme yapamıyorum. yardımcı olurmusunuz.

  1. Editör (Site Editörü)8 Ocak 2018

   Sayın Ahmet Bey,

   Bağlantıyı kontrol ediniz uyarısını tam olarak nerede aldınız detaylı olarak bildirebilir misiniz?

  2. Editör (Site Editörü)8 Ocak 2018

   Sayın Ahmet Bey, Uyarıyı nerede aldığınızı dönmediniz, işleminizin gecikmemesi için sorunuzu cevaplamak istedik. Uyarıyı siz muhtemelen driver kurulumu sırasında alıyorsunuz. Driver kurulum sırasında yazıcınızı bağlayın uyarısı alanlar yazıcı bağlantılarını tam olarak kontrol etmeleri gerekmektedir.

   USB girişinde sorun olabilir, yazıcı açık olmayabilir, elektriğe takılı olmaya bilir. Yazıcı ile bilgisayarınızda arasında bağlantıların doğru olup olmadığını kontrol ederek kurulum ekranında iseniz ilerle butona basarak, driver kurulumdan çıktıysanız tekrar kurarak denemelisiniz.

 3. orhan 21 Aralık 2017

  Yazıcı yüklenmiyor bilgisayar uyarı veriyor.

  1. Editör (Site Editörü)22 Aralık 2017

   Sayın Orhan Bey,

   İşletim sisteminiz uyumlu olmadığı için muhtemelen bu uyarı alıyorsunuz. İşletim sisteminizi kontrol ederek tekrar driver dosyasını indirerek deneyiniz. Sorun olduğunda lütfen çekinmeden iletiniz.