Airties Air 2410 Wireless USB Adaptör Driver İndir

Airties Air 2410 Wireless USB Adaptör Driver

Airties Air 2410 Wireless USB Adaptör Driver

Airties Air 2410 Wireless USB adaptör kullanıcıları için USB driver içeriğini birazdan indirmeye başlayacaksınız.

Driver Kurulumu: Driver kurulumunu alt kısımda resimler ile birlikte sizlere yer vereceğiz, resimleri inceleyiniz ve anlatılanları aynen sizde bilgisayarınızda uygulayınız.

İlk olarak indirdiğiniz driver dosyası zip olarak inecektir. Zipli dosyası açınız ve klasör içerisinde bulunan AirTiesWirelessUSBAdapterSetup.exe dosyasını çalıştırınız. Alt kısımda bulunan resimlere dikkat kesilerek sizde aynı şekilde kurulum işleminizi driver kurmak istediğiniz bilgisayarda yapınız.

Airties-Air-2410-Wireless-Usb-Adaptör-Driver-Kurulumu-İlk-Ekran

Çalıştırdığınızda üst kısımda bulunan resimde gördüğünüz üzere kurulum ilk ekranı gelecektir. İleri diyerek devam ediniz.

Airties-Air-2410-Wireless-Usb-Adaptör-Driver-Kurulumu-İkinci-Ekran

İkinci kurulum ekranına geçeceksiniz bu kısımda driver dosyasını bilgisayarınıza atacaktır. Sonuna kadar bitmesini bekleyiniz ve alt kısımda görüldüğü şekilde driver kurulumunun bitmesini onaylayınız. Driver tamamen bilgisayarınıza kurmuş oldunuz işlem cihazı takmanızı isteyecek işlem bu kadar.

Airties-Air-2410-Wireless-Usb-Adaptör-Driver-Kurulumu-Son-Ekran

İşletim Sistemi: Windows 95, Windows 98, Windows 2000, Windows ME, Windows XP, Windows Vista, Windows 7, Windows 8, Windows 10

Boyut: 172 Mb.
Üretici: Airties
Dil: Türkçe

Airties Air 2410 Wireless USB Adaptör Driver İndir

Yorum veya Yardım Almak İçin Yazabilirsiniz.

Editörlerden yardım isteyebilirsiniz. Lütfen sorunuzu sorarken işletim sisteminizi ve hata detayını bildiriniz. Hatanın çözümünü size sunmamız için gereklidir.

2 Yardım veya Yorum

 1. bartu

  wındows 10 denedım son a bastım kuruldu dedi ama internet gelmedi

  1. Editör (Site Editörü)

   Sayın Bartu Bey,

   Driver kurulumu yaptıktan sonra bir sefere mahsus bilgisayarı tekrar başlatarak açınız. Bilgisayar başlandıktan sonra internet yine gelmez ise cihazın çalışırlığı kontrol ederek tekrar deneyiz. Muhtemelen bilgisayar başlatıldığında düzelecektir. Sorun devam ederse çekinmeden detayları ile birlikte buradan dönüş yapınız. Sorunu çözüyseniz dönüş yapmanıza gerek yoktur.