Airties Air 2411 Wireless Adaptör Driver İndir

Airties Air 2411 Wireless Adaptör Driver

Airties Air 2411 Wireless Adaptör kullanıcıları için Windows tüm işletim sistemine uyumlu olan kolay kurulum driver cd içeriğini sayfa içerisinden indirebilirsiniz.

Driver Kurulumu: Driver tam indirerek kurulumu başlatınız kurulum sırasında yönergeleri takip ederek sürekli ilerleyiniz ve kurulumu tamamlayınız. İndireceğiniz driver full türkçe’dir. Bu yüzden kurma konusunda sıkıntı çekmeyeceğinizi umuyoruz.

İndirmiş olduğunuz driver dosyası virüs programlarından geçirilmektedir. Ayrıca virüs ve diğer zararlı yazılım koruma programı ile sizinde taratmanızı tavsiye ediyoruz. Tüm driver dosyası üretici tarafından orijinal sunulduğu şekilde site içerisinde indirilmeye hazırlanmıştır.

İndirmiş olduğunuz driver dosyasını üretici firmanın sunucusundan, kendi sunucumuzdan veya indirme kolaylığı için alternatif diğer indirme kaynaklarımızdan sizlerin indirmesine sunulmaktadır. Bu şekilde kontrollü ve güvenli bir driver indirme işlemi yapmış olursunuz.

Driver Yardım

Driver kurulum veya tanıtma sırasında sorun yaşayan ziyaretçiler site altında bulunan yorumlar alanında bizlere sürekli olarak ulaşabilirler. Sorunuz site kullanıcıları ya da editörler tarafından incelenerek yanıtı aynı sayfada verilecektir.

Sorunuzu sorarken lütfen detayları bildirmeyi unutmayınız. İşletim sistemi, hata detayı, hangi aşamada sorunla karşılaştığınızı yazınız. Soru detaylarını bildirmeniz durumunda sorunuza cevap verilecektir.

Detay bildirilmeyen sorularda sizlere detayları hakkında başka sorular yönetebiliriz, bu şekilde zaman kaybına yol açarak işleminizin gecikmesine neden olacaktır. Sorununuz detayını yazmayı unutmayınız.

Airties Air 2411 Wireless Adaptör

Bizlere driver ile alakalı olan tüm sorularınızı çekinmeden iletebilirsiniz. Sizlere yardımcı olmak isteriz.

İşletim Sistemi: Windows 95, Windows 98, Windows 2000, Windows ME, Windows XP, Windows Vista, Windows 7, Windows 8, Windows 10, Windows 11

Boyut: 85.1 MB
Üretici: Airties
Dil: Türkçe

Airties Air 2411 Wireless Adaptör Driver İndir

Yorum ya da Yardım İsteği için Yazabilirsiniz

Kullanıcılara ya da editörlere soru sorabilir, bilgi paylaşımında bulunabilirsiniz. Sorunuzun anlaşılabilir olması için sorunuzu detaylandırmayı unutmayınız.

8 Yorum ya da Yardım İsteği

 1. Rıza 16 Mart 2020

  iyi akşamlar bilgisayar açılışında adaptörü görmesi için sürekli airtires usb modemi takıp çıkarmak zorunda kalıyorum

  1. Editör (Site Editörü)17 Mart 2020

   Sayın Rıza Bey,

   Driver ile alakalı bir durum değil. Driver dosyaları ile oynamamalısınız. USB girişte sorun olabilir, farklı bir USB girişi deneyiniz veya teknik sorunu gidermek için marka teknik servisi ile iletişime geçmelisiniz.

 2. ege ölez 18 Temmuz 2019

  çok güzel bir program

  1. Editör (Site Editörü)19 Temmuz 2019

   Sayın Ege ÖLMEZ,

   Yorumunuz için teşekkür ederiz. Sormak istediğiniz olursa lütfen çekinmeden yazınız. Sizlere yardımcı olmak için buradayız.

 3. Alev 1 Mayıs 2018

  Windows 7 işletim sistemimde

  1. Editör (Site Editörü)2 Mayıs 2018

   Sayın Alev Hanım,

   Diğer sorunuzun cevabını alt tarafta bulabilirsiniz. İndirmiş olduğunuz driver dosyası Windows 7 ve sayfa içerisinde belirtilen tüm Windows işletim sistemleri ile uyumlu olarak çalışmaktadır. Bilginize sunar iyi günler dileriz.

 4. Alev 1 Mayıs 2018

  Benim pcde bu dosya bu eylemi gerçekleştirmek için ilişkilendirilmiş bir programa sahip değil diyo nasıl yapcamda bn bu kurulumu 2411

  1. Editör (Site Editörü)2 Mayıs 2018

   Sayın Alev Hanım,

   Driver dosyası sıkıştırılmış rarlı bir dosyadır. Sizin bilgisayarınızda sıkıştırma programı olmadığından dolayı bu hatayı almışınız. İnternet üzerinden Winrar indirerek kurunuz ve sorununuz çözülecektir. Sıkıştırma programı ile alt resim de gözüktüğü gibi açınız.

   Açtığınız klasör (AirTiesWirelessUSBAdapterSetup_1.0.0.3) içerisinde yer alan AirTiesWirelessUSBAdapterSetup.exe dosyası driver kurmak için gerekli olan driver dosyasıdır bu dosyayı çalıştırınız. Kurulum başlangıcını ise üst resimde görebilirsiniz. İşlem bu kadar basit siz ilk olarak bilgisayarınıza Winrar kurmalısınız. Yine bir sorun ile karşılaşsanız lütfen çekinmeden iletiniz.