AMD Otomatik Sürücü Bulma Yazılımı AMD Driver Autodetect İndir

AMD Driver Autodetect

AMD marka cihaz kullanıcıları için bilgisayarda bulunan AMD marka tüm cihazları otomatik olarak bularak driver kurmanızı ve güncellemenizi sağlayan AMD yazılımıdır.

Kurulumu: İndirmiş olduğunuz yazılımı kurmak için bilgisayarınızda çalıştırınız. Kurumun ilk ekranında bilgisayarınıza AMD Driver Autodetect nereye kurmak istediğiniz soran ekran ile karşılaşacaksınız.

C:\AMD\Radeon-Crimson-ReLive-17.4.3-MinimalSetup-170417_web olarak bırakabilir, değitirebilirsiniz. Bu işlemden sonra Install butona basarak kurulumu bilgisayarınızda tamamen yapılmasını beklemeniz gerekmektedir.

AMD Driver Autodetect Kurulum Yeri

AMD Driver Autodetect Kuruluyor

Kurulum bittikten sonra direk olarak yazılım bilgisayarınızda açılacak ve bilgisayarınızda olan AMD cihazlarını arayacaktır. Yazılımın bilgisayarınızda bulunan AMD cihazlarını araması yaparken internet bağlantınızı olması gerekmektedir ve işlemler biraz uzun sürebilmektedir bekleyiniz.

AMD Otomatik Sürücü Bulma Ekranı

Yazılım donanımları algıladıktan sonra kurulum ekranında iki seçenek göreceksiniz. Birinci seçenek Hızlı Yükleme diğer seçenek ise Özel Yükleme. Hızlı Yükleme seçiminiz seçtiğinizde bilgisayarınızda bulunan tüm AMD aygıtlarınızı yazılım kendisini yükleyerek kurulum sonunda bitirmesini isteyecektir. Özel Yükleme seçiminiz seçtiğinizde ise bilgisayarınızda bulunan aygıtların ve AMD yazılımlarının hangilerini yüklemek istediğiniz seçerek kurulumu tamamen bitirebilirsiniz.

AMD Driver Autodetect Kurulum Seçim Ekranı

İşletim Sistemi: Windows XP, Windows Vista, Windows 7, Windows 8, Windows 8.1, Windows 10

Boyut: 67 Mb.
Üretici: AMD
Dil: Türkçe

AMD Otomatik Sürücü Bulma Yazılımı AMD Driver Autodetect İndir

Yorum veya Yardım Almak İçin Yazabilirsiniz.

Editörlerden yardım isteyebilirsiniz. Lütfen sorunuzu sorarken işletim sisteminizi ve hata detayını bildiriniz. Hatanın çözümünü size sunmamız için gereklidir.

5 Yardım veya Yorum

 1. Hayati

  AMD ne kadar ekran kartı, chipset, ana karta bağlı olan tüm AMD ürünleri otomatik olarak buluyor çok güzel sadece başta biraz bekliyorsunuz AMD driver dosyasını indiriyor ve 15 dakika gibi bir sürede tüm driverları kurmuş oluyor.

  Amd otomatik güncellemek isteyenlere tavsiye ederim.

 2. MİK

  benimki hata veriyor RADEON yerinde hata veriyor lütfen yardımcı olun

  1. Editör (Site Editörü)

   Sayın Ziyaretçimiz,

   Verilen hatanın ne olduğunu yazabilir misiniz? Bu şekilde anlayarak size daha rahat yardımcı olabiliriz.

 3. abdullah

  kurarken amd grafik sürücüsü uyumlu değil dedı hata verdi. işletim sistemini win 10ü 64 bit ekran kartı:amd radeon hd 6320 grapics yardımcı olursanız sevınırım

  1. Editör (Site Editörü)

   Sayın Abdullah Bey,

   Manüel olarak driver yüklerseniz sorunuz düzelecektir. Yani sayfada bulunan otomatik driver bulma programı yerine vermiş olduğunuz model için Windows 10 64 bit güncel driver dosyasını bularak yükleyiniz.