Yeni İşletim Sisteminde Driver Otomatik Tanır mı?

Yeni İşletim Sisteminde Driver Otomatik Tanır mı?

Yeni işletim sistemi kuracaklarının aklına en fazla gelen sorulardan birisi acaba driverları otomatik olarak tanır mı? İşletim sisteminiz ne olursa olsun birçok driver otomatik olarak tanımaktadır ama birçok driverlarda yeni kullanıma sunulduğundan veya fazla kişilerin kullanımında olmadığından dolayı işletim sistemi tanımamaktadır. Şu driver tanır bu driver tanımaz gibi ne yazık ki denemeden bilmemiz mümkün değildir.

Bu durumda zaten siz yeni işletim sistemi kuracaksanız kurun ve bakın sorun bir şekilde bilgisayarınızda çalışıyor mu? Eğer çalışmıyor ve tanımadı ise driver bulup indirmeniz gerekmektedir ya da driver güncelleme için yeni sürümü indirmeniz gerekmektedir. İşte bu sebepten dolayı siz değerli ziyaretçilerimizle paylaşımlarımızı yapmaktayız.

Driver güncelliğini sürekli olarak takip etmeniz sağlıklı bir bilgisayar kullanmak isteyenler için olmazsa olmazlardan birisidir. Sizlere Driver Güncelleme ve Faydaları yazımızı okumanızı tavsiye ederiz.

Yorum ya da Yardım İsteği için Yazabilirsiniz

Kullanıcılara ya da editörlere soru sorabilir, bilgi paylaşımında bulunabilirsiniz. Sorunuzun anlaşılabilir olması için sorunuzu detaylandırmayı unutmayınız.