HP LaserJet Ultra M106 Yazıcı (Resimli Anlatım) Driver İndir

HP LaserJet Ultra M106 Yazıcı (Resimli Anlatım) Driver

HP LaserJet Ultra M106 Yazıcı Driver.

Driver Kurulumu (Resimli Anlatım): Driver indirme işlemine başlamadan önce alt tarafta yer alan uyumlu işletim alanın yanında sizin işletim sisteminiz ile uyumlu olup olmadığınız sayfa içerisinden öğreniniz. İşletim sistemi uyumlu ise driver dosyasını bilgisayarınıza indiriniz.

İndireceğiniz driver full içerikli olup driver ve yazıcınızın tüm özelliklerini kullanmak için gerekli olan tüm yazılımlar içerisinde driver ile birlikte yüklenecektir.

Driver ilk kurulum başlangıcında driver dosyasını bilgisayarınıza kurabilmesi için gerekli olan dosyaları ayıklayarak kurulumu başlaması için gerekli olan dosyaları bilgisayarınıza atacaktır. Bu kurulum aşamasından bekleyiniz ve kurulum dosyasını bilgisayarınıza tamamen atmasından sonra hemen kurulum başlayacaktır.

HP LaserJet Ultra M106 Yazıcı Driver Kurulumu

Bu ekrandan sonra ana kurulum aşamasına geçeceksiniz. Burada size “Hadi Başlayalım” ana kurulu ekranı gelecektir.

Diğer ekranda ise size driver yazılımını özelleştirme yapmak istediğiniz soran ekranı görürsünüz. Burada özelleştirme yaparak istediğiniz yazılımları yükleyemeyebilirsiniz.

Özeleştirme de driver dosyası kaldırılmaz, driver dosyasını yazıcınızı tanıtmanız için kurulumla birlikte yapılmaktadır. Driver seçimi özelleşmez, sadece ek yazılımlar özelleştirilebilirsiniz. Özelleştirme kurulumundan sonra ileri butonuna tıklayarak kuruluma devam ediniz. İlk 3 resim buraya kadar anlatılan yerler için geçerlidir. Kurulum 1, 2 ve 3 resimler.

HP LaserJet Ultra M106 Yazıcı Driver Kurulumu 2

HP LaserJet Ultra M106 Yazıcı Driver Kurulumu 3

Bu 3 aşamadan sonra size “Yükleme aşamaları ve Ayarları” gelecektir. Gözde geçirerek, gözden geçidim ve kabul ediyorum butonuna tıklayarak kuruluma devam ediniz.

HP LaserJet Ultra M106 Yazıcı Driver Kurulumu 4

Driver dosyasını ve bilgisayarınıza yüklemeye başlayacak ve diğer kurulum aşaması olan yazıcıyı nasıl bağladığınız veya bağlamak istediğiniz soran ekranı göreceksiniz.

Yazıcınızı eğer kablosuz ile bağlayacaksanız kablosuz seçimini, USB ile bağlantı için SB kablosu ile bağlantıyı eğer yazıcı yoksa veya yazıcı için hazırlık yapıyor sonra gelecekse “Daha sonra bağla – aygıtı şimdi bağlama. Ben daha sonra bağlayacağım” seçimini seçerek kuruluma kaldığınız yerden devam ediniz.

HP LaserJet Ultra M106 Yazıcı Driver Kurulumu 5

Son kurulum aşamasına geldiniz. Yazıcı bağlantınızı onayladıktan sonra “Son” kurulum aşaması gelecek, bu şekilde kurulumu bitirmiş olacaksınız. Burada anlatılan resimli kurulum HP LaserJet Ultra M106 yazıcı ve HP M101 – M106 serisi tüm modeller için gereçlidir.

HP LaserJet Ultra M106 Yazıcı

İşletim Sistemi: Windows 7, Windows 8, Windows 10, Windows 11

Boyut: 116 MB
Üretici: HP
Dil: Türkçe

HP LaserJet Ultra M106 Yazıcı Driver İndir

Yorum ya da Yardım İsteği için Yazabilirsiniz

Kullanıcılara ya da editörlere soru sorabilir, bilgi paylaşımında bulunabilirsiniz. Sorunuzun anlaşılabilir olması için sorunuzu detaylandırmayı unutmayınız.