Samsung SCX-4623F Yazıcı Driver İndir

Samsung SCX-4623F Yazıcı Driver

Samsung SCX-4623F Yazıcı Driver.

Driver Kurulumu: Driverı tamamen indiriniz. İndirme işlemini yarıda kesmeyiniz ve durdurmayız. İndirme işlemini tamamen bittiğinde cihazınızı takınız, kablo bağlantıların tam olup olmadığını kontrol ediniz bu işlemlerden sonra kurulum için indirmiş olduğunuz dosyaları çalıştırarak kurulumu yapınız.

Driver kurma sırasında işletim sisteminin uyumlu olması önemlidir. Lütfen işletim sisteminizin uyumlu olup olmadığını hemen alta kontrol ediniz. İndirmiş olduğunuz driver dosyası virüs programlarından geçilerek sizlerin indirmelerine sunulmaktadır. Sayfa içerisinde bulunan tüm driver dosyasının güvenliği sağlanmaktadır.

Ayrıca virüs ve diğer zararlı yazılım koruma programı ile taratmanızı da tavsiye ediyoruz.

Driver Yardım

Tüm driver dosyası üretici tarafından orijinal sunulduğu şekilde yer almaktadır. İndirmiş olduğunuz driver dosyasını üretici firmanın sunucusundan veya kendi sunucumuzdan, kaynaklarımızdan yararlanarak sizlere sunarız.

Kurulum sırasında sorun ile karşılaşırsanız ya da anlamadığınız bir işlem olursa bizlere yorumlar alanından daima ulaşabilirsiniz. Bildiriminiz ulaştığında soru ya da sorunlarınız site kullanıcıları veya editörler tarafından size cevabı verilecektir. Driver ile alakalı olan her türlü sorularınızı bizlere çekinmeden yazabilirsiniz.

Sorularınızı yönetirken detayları bildirmeyi lütfen unutmayınız.

Samsung SCX-4623F Yazıcı

Bazı ziyaretçilerimiz soruları detaylı olarak bildirmediğinden veya çok kısa bildirim yaptığından dolayı editörler tarafından soru veya sorun tam olarak anlaşılmamaktadır. Soru veya sorularınızın detaylarını bildiğimizde sizlere daha hızlı yardımcı olabiliriz.

İşletim Sistemi: Windows 7, Windows 8, Windows 10, Windows 11

Boyut: 24 MB
Driver Dosya Adı: SamsungUniversalPrintDriver3.exe
Üretici: Samsung
Dil: Türkçe

Samsung SCX-4623F Yazıcı Driver İndir

Yorum ya da Yardım İsteği için Yazabilirsiniz

Kullanıcılara ya da editörlere soru sorabilir, bilgi paylaşımında bulunabilirsiniz. Sorunuzun anlaşılabilir olması için sorunuzu detaylandırmayı unutmayınız.

17 Yorum ya da Yardım İsteği

 1. Fatma Şener 17 Eylül 2020

  Yazılarım gölgeli okunmaz şekilde ve fotokopilerim siyah çıkıyor.

  1. Editör (Site Editörü)17 Eylül 2020

   Sayın Fatma Hanım,

   Yazıcı tonerinden kaynaklanma ihtimali yüksek dolma toner ya da muadil (benzeri) toner kullanıyorsanız, yazıcı silik, gölgeli ya da tamamen siyah çıktı çıkarabilmektedir. Orijinal toner kullanmanız gerekir. Yazmış olduğunuz driver ile alakalı bir durum değildir.

 2. cem 7 Şubat 2019

  Yazıcıyı laptopuma bağladım usb bağlantı kablosu, word ve pdf belgelerini yazdırıyor ancak işletmem için pc me kurduğum satış programlarından çıktı almak isteyince program varsayılan olarak görünmüyor diye hata veriyor bu sorunu nasıl çözebiliriz acaba

  1. Editör (Site Editörü)7 Şubat 2019

   Sayın Cem Bey,

   Yazıcınızı varsayılan yazıcı olarak ayarlamanız gereklidir. Sitede Windows XP, 7, 8, 8.1 ve 10 İçin Varsayılan Yazıcı Ayarı Nasıl Yapılır? sayfasına giderek yazıcıyı nasıl varsayılan yazıcı yapılacağınız hakkında detaylı bilgiyi bulabilirsiniz.

 3. Ramazan 12 Mart 2018

  Arkadaşımdan Samsung scx 4623f yazıcı aldım ama pcye bağlayamıyorum bana net çözüm önerebilir misiniz?

  1. Editör (Site Editörü)13 Mart 2018

   Sayın Ramazan Bey,

   Bilgisayarınıza yazıcıyı neden bağlayamadığınız net olarak yazabilir misiniz? Nerede sorun yaşıyorsunuz, detayları ile bildirdikten sonra size yardımcı olacağımızı bilmenizi isteriz.

 4. Serdar 14 Aralık 2017

  Samsung 4623 fn yazıcıyı iki arkadaş kullanıyoruz ana bilgisayar yazıcının bağlı olduğu onu açmadan diğer bilgisayardan çıktı alamıyoruz. Sorunu gidermek için yazıcıyı kaldırıp tekrar yükledik şimdi iki bilgisayardan da yazıcıya bağlantı kurulamıyor. Ne yapmak gerekir adımları söyler misiniz?

  1. Editör (Site Editörü)14 Aralık 2017

   Sayın Serdar Bey,

   Önceki işleminizde ana bilgisayar onu kurduğunuz için ana bilgisayarı açmadan yazıcınızı çalıştırmanız mümkün değil. Burada sizin yapacağınız işlem ana bilgisayarı tekrar aynı bilgisayar olarak tanıtın ve diğer bilgisayara ağ üzerinden ana bilgisayardan yazıcı paylaşımı verin.

   Kısaca ana bilgisayar için yazıcınızı tanıtacak ve diğer bilgisayarlara ağ üzerinden paylaşım vereceksiniz. Bu şekilde sorununuz düzelecektir. Farklı bir sorunuz veya anlamadığınız bir yer olursa lütfen çekinmeden iletiniz.

 5. MUTLU KARAŞEN 3 Nisan 2017

  fotokopi çekiminde kağıtta yukarıdan aşağıya doğru çizgiler oluşuyor nedeni ve çözümü hakkında bilgilendirirseniz sevinirim.

  1. Editör (Site Editörü)3 Nisan 2017

   Sayın Mutlu KARAŞEN, muhtemelen yazıcı içinde bulunan tonerden kaynaklanıyor olabilir orjinal toner kullanmıyorsanız orjinal toner kullanınız. Başka bir sorundan kaynaklanıyorda olabilir biz burada sizin tarayıcı durumunu göremediğimizden bu soruya tam cevap verebilmemiz mümkün değil. Size tavsiyemiz en yakın servisten yardım almanız olacaktır. Garanti süresi eğer devam ediyorsa teknik sorunlarınızı Samsung ücretsiz olarak gidermektedir.

 6. rom 1 Mart 2017

  yazıcının wifiyi nasıl açacağız.

  1. Editör (Site Editörü)2 Mart 2017

   Samsung yazıcınızın ön tarafta yer alan tuşları içinde WPS düğmesine 10 ile 15 saniye arasında basılı tutarsanız Wi-Fi özelliği açılacaktır. Tekrar bu düğmeye 10 ile 15 saniye arasında basılı tutarsanız yazcınızın Wi-Fi tekrar kapanacaktır.

 7. Harun 4 Şubat 2017

  sa bir sorun olacaktı size?

  1. Editör (Site Editörü)6 Şubat 2017

   Sayın Harun Bey,

   Tabiki buyurun sorunuzu iletebilirsiniz.

 8. Editör (Site Editörü)16 Ocak 2017

  Bu driver üretici tarafından 12 Ekim 2015 tarihinde güncellenmiştir. Uyumlu olan işletim sistemleri ise sırası ile Win2003/2008/2012/XP/Vista/Win7/Win8/Win8.1/Win10(32,64bit).

  Driver Versiyon : V3.00.03.00:02

  Türkçe dil desteği bulunmaktadır ve ingilizce de dahil olmak üzere bir çok diller için kurulum yapılabilir.

  1. hakan çelik 24 Şubat 2017

   Bağlantı yapamıyorum kablosuz fotokopi çıkartmak istiyorum ama yapamıyorum

   1. Editör (Site Editörü)25 Şubat 2017

    Sayın Hakan Bey, yazıcınızda wireless açık olup olmadığını kontrol ediniz.