A4 Tech PK-636G Kamera Driver İndir

A4 Tech PK-636G Kamera Driver

A4 Tech PK-636G Kamera Driver.

Driver Kurulumu: Kurulum için driver dosyasını indirmeden önce işletim sisteminizin driver ile uyumlu olup olmadığı sayfa içerisinde uyumlu işletim sistemi alanında kontrol ediniz ve indirme işlemine başlayınız. İndirme işlemi sırasında indirmeyi yarıda kesmeyiniz, durdurarak iptal etmeyiniz ve sayfayı kapatmayınız. Driver dosyasını bilgisayarınıza sorunsuz olarak kurabilmeniz için driver tamamen indirilmesi gereklidir.

İndirme işlemi bittikten sonra cihazınızı takmadıysanız cihazı takınız, bağlantıların tam olarak yapılıp yapılmadığını kontrol ediniz ve indirmiş olduğunuz driver dosyasını bilgisayarda kurunuz ya da uygulayınız.

Bu driver dosyası ve diğer driver dosyaları tamamen ilgili driver üreticisinin sunduğu şekilde sizlere sunulmaktadır. Bu sebepten dolayı indirmiş olduğunuz driver üretici firmanın orijinal driver dosyasıdır. İndirme sırasında ya da driver kurulum veya uygulama işlemlerinde sorun yaşarsanız bizlere daima ulaşarak sorunuzu bildirebilir yardım istediğinde bulunabilirsiniz.

A4 Tech PK-636G Kamera

Sorun veya sorunların için sayfa içerisinde yer alan yorumlardan alanında sorununuz detayı ve işletim siteminizin ile birlikte dönüş yaparsanız sorunuz ve editörler tarafından verilen cevap site içerisinde yayınlanarak sorunuza cevap alabilirsiniz. İndirmiş olduğunuz driver dosyası virüs taramasından geçilerek dosya güvenliliği tarafımızdan sağlanarak size sunulmaktadır. İndirmiş olduğunuz driver dosyasını sizlerde virüs taramasından geçirmenizi de önermekteyiz.

İşletim Sistemi: Windows 2000, Windows 2003, Windows XP, Windows Vista, Windows 7

Boyut: 30.2 Mb.
Üretici: A4Tech
Dil: İngilizce

A4 Tech PK-636G Kamera Driver İndir

Yorum ya da Yardım İsteği için Yazabilirsiniz

Editörlerden yardım isteyebilirsiniz. Lütfen sorunuzu sorarken işletim sisteminizi ve hata detayını bildiriniz. Hatanın çözümünü size sunmamız için gereklidir.

6 Yorum ya da Yardım İsteği

 1. Mehtap Ay

  Kameram yeşil gösteriyor bunun için ne yapmalıyım? Bana yazar mısınız detaylı olarak çünkü hiç bir fikrim yok lütfen.

  1. Editör (Site Editörü)

   Sayın Mehtap Hanım,

   Web kamerasında yeşil ışığın anlamı çalışıyor demektedir. Cihazda bir sorun yok çalışıyor, kullandığınız programı kontrol ediniz. Hangi programı kullanıyorsanız bu Skype olabilir, başka bir kamera kullanan program olabilir. Web kamerasını kullanan başka bir programda deneyiniz.

 2. Şahin

  Kameramda kayıt yapamıyorum ve indiremiyorum.

  1. Editör (Site Editörü)

   Sayın Şahin Bey,

   Driverlar web kameranızı bilgisayarda tanıtmanız için gerekli olan dosyalardır. Sayfadan indireceğiniz driver kamera kayıt programı değildir. Video kayıt programlarından birisini indirerek deneyebilirsiniz. Sorunuz driver ile alakalı değildir. Sorununuz yanlış anlaşıldığını düşünüyorsanız lütfen sorunuzu tekrar buradan çekinmeden bildiriniz.

 3. fevzi erkek

  harika bir program herkese teşekkür ederim muhteşem çalışıyor

  1. Editör (Site Editörü)

   Sayın Fevzi ERKEK,

   Bilgilendirme için bizlerde teşekkür ederiz. Sorunuz olduğunda lütfen çekinmeden iletiniz. İyi günler dileriz.