A4 Tech PK-636G Kamera Driver İndir

A4 Tech PK-636G Kamera Driver

A4 Tech PK-636G Kamera Driver.

Driver Kurulumu: Kurulum için driver dosyasını indirmeden önce işletim sisteminizin driver ile uyumlu olup olmadığı sayfa içerisinde uyumlu işletim sistemi alanında kontrol ediniz ve indirme işlemine başlayınız. İndirme işlemi sırasında indirmeyi yarıda kesmeyiniz, durdurarak iptal etmeyiniz ve sayfayı kapatmayınız. Driver dosyasını bilgisayarınıza sorunsuz olarak kurabilmeniz için driver tamamen indirilmesi gereklidir.

İndirme işlemi bittikten sonra cihazınızı takmadıysanız cihazı takınız, bağlantıların tam olarak yapılıp yapılmadığını kontrol ediniz ve indirmiş olduğunuz driver dosyasını bilgisayarda kurunuz ya da uygulayınız.

Bu driver dosyası ve diğer driver dosyaları tamamen ilgili driver üreticisinin sunduğu şekilde sizlere sunulmaktadır. Bu sebepten dolayı indirmiş olduğunuz driver üretici firmanın orijinal driver dosyasıdır. İndirme sırasında ya da driver kurulum veya uygulama işlemlerinde sorun yaşarsanız bizlere daima ulaşarak sorunuzu bildirebilir, yardım isteğinde bulunabilirsiniz.

A4 Tech PK-636G Kamera

Sorularınız için sayfa içerisinde yer alan yorumlar alanını kullanabilirsiniz. Sorunuza aygıtı kullanan kullanıcılar, site kullanıcıları ya da editörler tarafından cevap verilmektedir. İndirmiş olduğunuz driver dosyası virüs koruma programından geçilerek dosya güvenliği test edildikten sonra indirilmeye sunulmaktadır. İndirmiş olduğunuz driver dosyasını kullanmadan önce virüs koruma programı ile kontrol etmenizi öneririz.

İşletim Sistemi: Windows 7, Windows 8, Windows 10, Windows 11

Boyut: 30.2 MB
Üretici: A4Tech
Dil: İngilizce

A4 Tech PK-636G Kamera Driver İndir

Yorum ya da Yardım İsteği için Yazabilirsiniz

Kullanıcılara ya da editörlere soru sorabilir, bilgi paylaşımında bulunabilirsiniz. Sorunuzun anlaşılabilir olması için sorunuzu detaylandırmayı unutmayınız.

8 Yorum ya da Yardım İsteği

 1. Ahmet Parlar 1 Kasım 2020

  Benim bilgisayarım Windows 10 ama indiremiyorum. Tarayıcı dosyayı indirmiyor. Lütfen yardım edin.

  1. Editör (Site Editörü)1 Kasım 2020

   Sayın Ahmet Bey,

   İndirdiğini driver direk A4 Tech kendi sitesinden indirmektedir. Bazı tarayıcılarda indirmede sorun oluyor. Microsoft Edge ile indirebilirsiniz. Driver Microsoft Edge internet tarayıcısında sorunsuz indirilmektedir.

 2. Mehtap Ay 11 Eylül 2020

  Kameram yeşil gösteriyor bunun için ne yapmalıyım? Bana yazar mısınız detaylı olarak çünkü hiç bir fikrim yok lütfen.

  1. Editör (Site Editörü)12 Eylül 2020

   Sayın Mehtap Hanım,

   Web kamerasında yeşil ışığın anlamı çalışıyor demektedir. Cihazda bir sorun yok çalışıyor, kullandığınız programı kontrol ediniz. Hangi programı kullanıyorsanız bu Skype olabilir, başka bir kamera kullanan program olabilir. Web kamerasını kullanan başka bir programda deneyiniz.

 3. Şahin Kızılırmak 19 Ağustos 2020

  Kameramda kayıt yapamıyorum ve indiremiyorum.

  1. Editör (Site Editörü)20 Ağustos 2020

   Sayın Şahin Bey,

   Driverlar web kameranızı bilgisayarda tanıtmanız için gerekli olan dosyalardır. Sayfadan indireceğiniz driver kamera kayıt programı değildir. Video kayıt programlarından birisini indirerek deneyebilirsiniz. Sorunuz driver ile alakalı değildir. Sorununuz yanlış anlaşıldığını düşünüyorsanız lütfen sorunuzu tekrar buradan çekinmeden bildiriniz.

 4. Fevzi Erkek 31 Mayıs 2020

  Harika bir program herkese teşekkür ederim. Driver muhteşem çalışıyor.

  1. Editör (Site Editörü)1 Haziran 2020

   Sayın Fevzi Bey,

   Bilgilendirme için bizlerde teşekkür ederiz. Sorunuz olduğunda lütfen çekinmeden iletiniz. İyi günler dileriz.