HP LaserJet Pro P1109 Yazıcı Serisi Driver (Resimli) İndir

HP LaserJet Pro P1109 Yazıcı Serisi Driver

HP marka P1109 LaserJet Pro serisi olan yazıcıları kurmanız için gerekli olan driver dosyası ve bu driver dosyasını Windows işletim sistemi için nasıl kullanacağınız sayfada okumaya devam ediniz.

Driver Kurulumu (Resimli): İndireceğiniz driver dosyası HP orijinal Full içerikli driver dosyasıdır. Full yani tam içerikli driver sayesinde yazıcınızı tanıtabilir, HP’nin size sunmuş olduğun ek programları kullanabilirsiniz. Yazıcıyı tanıtma işlemine başlamadan önce alt taraftan uyumlu olan işletim sistemini kontrol ediyoruz, uyumlu ise driver dosyasını tamamen indiriyor, resimli anlatım ile bilgisayarınıza kuruyorsunuz. Hadi başlayalım.

İndirmiş olduğunuz driver dosyasını kurulum için bilgisayarınızda onay veriniz.

HP LaserJet Pro P1109 Yazıcı Serisi Driver Ayıklama İşlemi

Kurulumu onay verdiğiniz de resimde gözüktüğü şekilde kurulumu yapabilmek adına driver dosyasını bilgisayar ayıklayacak yani yükleyecektir. Ayıklama işleminin bitmesini bekleyiniz.

HP LaserJet Pro P1109 Yazıcı Serisi Driver Kurulumu Yazıcı Serisi Seçme

Kurulum başlangıcında yine üst resimdeki gibi yazıcınızın hangi HP serisi olduğunuzu seçmenizi isteyecektir. Seçimde biz P1109 serisi kurulumu yaptığımızda ötürü P1100 serisini seçerek USB ile uzak bağlantı ile mi kurmak istediğimiz seçerek devam ediyoruz. Bu driver aynı zamanda HP P1560 ve P1600 serileri ile uyumlu olduğunu söylemeden geçmeyelim.

Hp Laserjet Professional P1100-P1560-P1600 Serisi Yazıcı Kurulum Aşaması

USB, uzaktan bağlantı serisi seçiminden sonra arama başla menüsüne tıklayarak ekranda görüldüğü gibi kurulum seçimini yapınız. Bu seçimlerin anlamı başta belirdiğimiz üzere Full içerikli bir driverdır. Kolay kurulumda gerekli olan driver ve yazılımı kurarken, gelişmiş yüklemede ise ayarları ve kurulum sırasın bazı değişiklikleri sizin yapmanızı bekler.

HP LaserJet Pro P1109 Yazıcı Serisi Driver Yine Seri Seçimi

Gelen ekranda yine seri seçimini P1100 olarak seçerek devam ediyoruz.

HP LaserJet Pro P1109 Yazıcı Serisi Driver Kurulma

Seri seçiminden sonra kurulum başlayarak kurulumunu bitirmenizi isteyecektir. Kurulumu bu şekilde bitirmiş olursunuz.

İşletim Sistemi: Windows Server 2003, Windows XP, Windows Vista, Windows Server 2008, Windows 7, Windows 8, Microsoft Windows 10

Boyut: 143.2 MB
Üretici: HP
Dil: Türkçe

HP LaserJet Pro P1109 Yazıcı Serisi Driver İndir

Yorum ya da Yardım İsteği için Yazabilirsiniz

Kullanıcılara ya da editörlere soru sorabilir, bilgi paylaşımında bulunabilirsiniz. Sorunuzun anlaşılabilir olması için sorunuzu detaylandırmayı unutmayınız.