HP LaserJet Pro CP1025 Renkli Yazıcı Serisi Driver (Resimli Kurulum) İndir

HP LaserJet Pro CP1025 Renkli Yazıcı Serisi Driver (Resimli Kurulum)

HP marka LaserJet Pro CP1025 serisi renkli yazıcı kullanıcıları için driver dosyası ve driver nasıl kurulacağı resimli anlatımıdır.

Driver Kurulumu (Resimli): Driver dosyasını indirmeden evvel alt tarafta bulunan işletim sistemi alanında sizin kullandığınız işletim sistemi ile uyumlu olup olmadığını dikkatli bir kontrol ediniz ve işletim sistemi tutuyorsa driver dosyasını tamamen indirerek yazıcınızı takmadıysanız takınız.

İndirmekte olacağınız driver dosyası full içerikli yani driver dosyasının yanında ek yardımcı programları da kuracağından büyük (300 MB üzeri) boyuta sahiptir, indirme biraz zaman alabilir tamamen indirmesini bekleyiniz ve bittikten sonra çalıştırınız.

Driver ilk çalıştırdığınızda alt tarafta ki gibi ilk kurulum için gerekli olan dosyaları bilgisayarınıza yüklecektir. İlk kurulumu dolmasını bekleyiniz.

HP LaserJet Pro CP1025 Renkli Yazıcı Serisi Driver Açılıyor Görüntüsü

Kurulum başlangıcı açıldığında resimde gözüktüğü gibi ekran karşınıza çıkacak bu ekranda hemen sol tarafta bulunan “Kurulum” menüsünü kullanarak driver kurulumuna devam edeceksiniz.

HP LaserJet Pro CP1025 Renkli Yazıcı Serisi Driver Kurulumu İlk Ekranı

Diğer kurulum aşamasında size kolay kurulum yani direk kuruluma geçmenizi ya da gelişmiş yükleme yapmak mı istediğinizi soracaktır. Kolay kurulumu seçerseniz full içeriğin tümünü kurar, gelişmiş kurulumu seçerseniz kurulumu özelleştirerek istediğiniz özellikleri kurabilirsiniz. Her iki aşamdan sonra size model seçiminizi yapmanızı isteyecektir. Model seçiminde sonra kurulumda devam ettiğinizde kurulumu yaparak bitirmiş olacaksınız.

HP LaserJet Pro CP1025 Renkli Yazıcı Serisi Driver Kurulumu Kurulum Şekli

HP LaserJet Pro CP1025 Renkli Yazıcı Serisi Driver Model Seçimi

HP LaserJet Pro CP1025 Renkli Yazıcı Serisi Driver Yükleniyor

Alt tarafta ki işletim sistemlerinden 32 Bit ve 64 Bit için olanları ile uyumludur.

İşletim Sistemi: Windows 7, Windows 8, Windows 10, Windows 11

Boyut: 317 MB
Üretici: HP
Dil: Türkçe

HP LaserJet Pro CP1025 Renkli Yazıcı Serisi Driver İndir

Yorum ya da Yardım İsteği için Yazabilirsiniz

Kullanıcılara ya da editörlere soru sorabilir, bilgi paylaşımında bulunabilirsiniz. Sorunuzun anlaşılabilir olması için sorunuzu detaylandırmayı unutmayınız.