HP DeskJet 3700 All-in-One Yazıcı Driver (Resimli Kurulum) İndir

HP DeskJet 3700 All-in-One Yazıcı Driver

HP DeskJet 3700 model yazıcı için driver dosyasını ve driver kurulumu sayfada bulabilirsiniz.

Driver Kurulumu (Resimli): Driver dosyasını indirmeden önce alt tarafta yer alan işletim sistemi alanından sizin işletim sisteminiz ile uyumlu olup olmadığını kontrol ederek uyumlu olan driver dosyasını indiriniz.

İndirmiş olduğunuz driver dosyası büyük boyuta sahip olduğundan indirme biraz zaman alabilir. İndirmenin tamamen yapılmasını bekleyerek driver kurulumunu bilgisayarınızda başlatınız.

İlk kurulum sırasında ayıklama yaparak driver ana kurulum ekranına geçecektir. Bu İlk kurulum aşamasında devam butona basarak ek yazılım seçimlerinden ek programlar kuracaksanız ilerleyerek kuruluma devam ediniz.

HP DeskJet 3700 All-in-One Yazıcı Driver Ayıklama

Kurulumda resim ve diğer HP programlarını kullanmak istemiyorsanız “Yazılımı Özelleştirme” butonuna basarak kurmak istemediğiniz özellikleri seçiniz kuruluma devam ediniz.

HP DeskJet 3700 All-in-One Yazıcı Driver Ek Yazılım Kurulumu

Driver dosyası yüklenmeye başlayacak yazıcı bağlantısını sizden seçmenizi isteyecektir. Bağlantı işlemleriniz nasıl yağıldığını bilmiyorsanız “Otomatik Kurulum” seçerek bağlantı ayarlarını kendiniz yapacaksanız “El İle Kurulumu” seçerek devam ediniz.

Otomatik kurulumda bağlantı seçimini kendi bulur, el ile bağlantı ile USB ile yazıcıyı bağlayacaksanız USB seçimini, kablosuz olarak bağlantı yapacaksanız kablosuz seçimini yazıcıyı takmadıysanız sonra takacağım seçimini seçerek kuruluma devam ediniz.

HP DeskJet 3700 All-in-One Yazıcı Driver Bağlantı Seçimi

Bu aşamalardan sonra driver yükleme işlemi devam ederek driver kurulumunu bitirmiş olacaksınız. Yazıcı otomatik olarak tanıyacak veya taktığınızda otomatik olarak tanıyacaktır.

HP DeskJet 3700 All-in-One Yazıcı

İşletim Sistemi: Windows 7, Windows 8, Windows 10, Windows 11

Boyut: 59.5 MB
Üretici: HP
Dil: Türkçe

HP DeskJet 3700 All-in-One Yazıcı Driver İndir


Yorum ya da Yardım İsteği için Yazabilirsiniz

Kullanıcılara ya da editörlere soru sorabilir, bilgi paylaşımında bulunabilirsiniz. Sorunuzun anlaşılabilir olması için sorunuzu detaylandırmayı unutmayınız.